Casting!

Posted By on styczeń 10, 2013 in Castingi | 0 comments

Centrum Kultury Zamek i Movements Factory zapraszają DZIECI (4-6,6 lat) oraz SENIORÓW (powyżej 66 roku życia), na CASTING do udziału w warsztatach i premierze spektaklu w ramach Programu Laboratorium:

ŚWIĘTO WIOSNY 6,6-66

CASTING odbędzie się w Centrum Kultury ZAMEK (ul. Św. Marcin 82).

SENIORZY: 12 stycznia 2012 roku o godz. 11.00
DZIECI: 13 stycznia 2012 roku o godz. 11.00

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: info@movementsfactory.pl oraz pod numerem telefonu 785 890 649 do dnia 31 grudnia 2012 roku.

IDEA:

Święto wiosny 6,6 / 66 spektakl na 100 – lecie Święta wiosny Igora Strawińskiego, w którym dwie grupy wiekowe amatorów spotkają się z zawodowymi realizatorami sztuk wizualnych, muzyki i tańca, aby poświęcić się zgłębianiu metod uwalniających cielesną i mentalną kreatywność.

Każdy z uczestników będzie miał możliwość niepowtarzalnego wkadu w kształt i formę spektaklu, który będzie efektem twórczej pracy wszystkich uczestników warsztatów. Z całości projektu (warsztaty oraz spektakl) powstanie film dokumentalny.

Wszystkie osoby, które zakwalifikują się do uczestnictwa w warsztatach, wystąpią podczas premiery spektaklu 29 maja 2013 roku w Sali Wielkiej w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu. Premiera odbędzie się w ramach 8. edycji Festiwalu Wiosny w Poznaniu.

Podczas pracy nad premierą wykonawcy będa mieli możliwość uczestniczenia w trzech blokach innowacyjnych warsztatów, dzięki którym rozwiną i poszerzą wyobraźnię plastyczną, ruchową oraz muzyczną.

Warsztaty poprowadzą doświadczeni w swoich dziedzinach artyści, a opiekę nad warsztatami sprawować będzie autor projektu Święto wiosny 6,6 / 66 Iwona Pasińska.

W ramach udziału w warsztatach zapewniamy: napoje, poczęstunek.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *